One Direction'ın Müslüman üyesi siyonistleri rahatsız etti! | MAGAZİN |
okyanus

Son Devir

Son Devir Haber Portalı

Dünyabizim Aynamdan Yansıyanlar
 • Son Devir / Twitter
 • Son Devir / Faceebook
16:36, 26 Mayıs 2015 Salı
Güncelleme: 01:10, 05 Temmuz 2012 Perşembe

MAGAZİN

One Direction'ın Müslüman üyesi siyonistleri rahatsız etti!

One Direction'ın Müslüman üyesi siyonistleri rahatsız etti!
ABD'de gazeteci olduğunu söyleyen Debbie Schlussel isimli bir kadın, tıpkı bir zamanlar Beatles'in peşinden koştuğu gibi koştuğu bir müzik grubu olan One Direction'ın Müslüman üyesi için demedik bırakmadı.

 • Save it!
 • digg'e kaydet
 • StumbleUpon
 • LinkedIn
 • #fikriniyaz

Geçtiğimiz günlerde ABD'de gazeteci olduğunu söyleyen Debbie Schlussel isimli bir kadın dünyayı kurtarmaya kalktı. Şu sıralar müziksever gençliğin tıpkı bir zamanlar Beatles'in peşinden koştuğu gibi koştuğu bir müzik grubu olan One Direction'ın Müslüman üyesi için demedik bırakmadı.

Bırakmadı derken; söz konusu grup üyesinin sosyalmedyada Ramazan kutladığını, göğsüne dövdürdüğü arapça Kelime-i Şehadet'in anlamını soran hayranlarına twitter aracılığıyla bunun anlamını söyleyerek İslamcılığı (dikkatinizi çekerim İslamı değil de İslamcılığı) ve dolayısıyla cihadı gençlere empoze ettiğini ifade etti. Haksız da değil, Kelime-i Şehadet'in anlamı da zaten bu değil mi? "Allah'tan başka ilah yoktur." Başka şeyleri ilah belleyenlere karşı Allah vardır. Dolayısıyla da Allah'a inanalar, yani Müslümanlar. Anlaşılan o ki Debbie Schlussel İslam'ı iyi biliyor, dersine çalışmış.

Basit bir blog yazarı, bir Siyonist ve Müslüman düşmanı!

Peki neden çalışmış? Debbie Schlussel aslında sadece bir blog yazarı. Fakat kendini (gazete) köşe yazarı olarak, yani gazeteci olarak tanıtıyor. Kendisini destekleyenler de hayli fazla olmalı ki sık sık TV kanallarında boy gösteriyor. Çıkarımlarındaki saçmalık sınırı ise bilhassa ABD başta olmak üzere çoğu insanca biliniyor. Debbie'nin dersine sıkı çalışmasının nedeni ise yahudi olması. Blogundaki köşe yazılarını okuduğumuzda Amerikan aile yapısını, Amerikan Sosyal yapısını koruyan, korumaya çalışan, bir tavır içinde olduğunu görüyoruz. Bu nedenle kendini "Muhafazakar Gazeteci" olarak tanıtıyor.

Hıristiyanlığı önemseyen ve dünyanın dört bir yanına savaş açarken bizzat başbakanları tarafından "Şeytana savaş açıyoruz!" diyen yarım düzine başbakana sahip bir ülkenin muhafazakarlık temsilcisi bir Hıristiyan değil de Yahudi. Üstelik siyonist bir Yahudi.

Debbie Schlussel bu hareketleriyle yaklaşık yarım asırdır alttan alta Amerikan toplumuna empoze edilmeye çalışılan "Eski, sağlam, kanıtlanmış değerlerin koruyucusu Amerika'nın kurucusu olan Yahudilerdir!" fikrini yaymaya çalışıyor. Bunu yaparken de ne derece saçmaladığı hiç umrunda değil. Çünkü "Aptal"(!) Amerikalı muhafazakar Hıristiyanlar kendisine inanacaklar. Hıristiyanlar çoğunlukta olsa bile kendisi gibi Yahudiler onların üzerinde söz sahibidir..

Neden? Kendisinden alıntı yapalım:

"Zayn Malik... Akılsız genç kızlar üzerindeki etkisini biliyor ve bu gücünü İslami inancını empoze etmek için kullanıyor. Bu çok tehlikeli.

Menajerlerin, plak şirketlerinin, ajansların hepsi gerizekalı. İngiltere'de Müslümanlığın sattığını biliyorlar. Bu nedenle grubun içine bir tane Müslüman koydular. Ama kızlarımızın inancını değiştirmek kimin umrunda ki. Bunun bedelini ödeyecekler."

Dünya üzerindeki tüm Müslümanlar öldürülmeli!

Amerikalıların "Aptal" olduğuna Debbie Schlussel o kadar inanmış ki bir yazısında şu cümleyi kullanarak Amerikalı Hıristiyanları katliama davet ediyor: "Gerekirse 1.8 Milyar Müslümanın tümü öldürülmeli."

Debbie Schlussel bir muhafazakar (!) olarak  Amerikalılara kendini ne kadar kanıtlayabildi bilemiyorum. Bildiğim şu ki kendilerini dünyaya Turkish Directioners olarak tanıtan 1D hayranları Debbie Schlussel'in ne kadar kin, nefret ve ırkçılık dolu olduğunu twitter aracılığıyla dünyaya söylediler.

kaynak: http://www.cafcafdergisi.net/2012/06/27/zayn-malikle-amerikali-gazeteci-kadinin-derdi-ne/


 • Save it!
 • digg'e kaydet
 • StumbleUpon
 • LinkedIn
 • facebook'ta paylas
 • Yazdır
 • Arkadaşıma Gönder


Yorumlar

one direction
19/08/2014, 18:30
( zayn )

my zayn yes I my müsliman there's only this Thorburn
ZAYN'nır dım bi zamanlar...
12/08/2014, 14:19
( isme gerek yok )

Bnde İNANIODUM müslümanlığına , ama zaynın fotoğraflarına bakıldığında hristiyanlık işaretli kolyeleri fln var yani bu yazı gerçek de olabilir bn bunları okumadan once bi ZAYNırdım açıkçası vede bir şey bilip bilmeden konuşmamak lazım ama bncede Zayn hiristyan ve de (inş değildir) ullimatenin elinde olabilr gibime gelio korkarım :
One dırectıon
30/05/2014, 17:06
( Merve )

Ben zaynın musluman olduguna ınanıyorum ama eger kı dıyılse ınsallah muslumanlıgı secer.
Bu habere sen ne diyorsun?Yorum Yaz
Kalan karakter:
Değiştir

Bugün En Çok Okunanlar