Bilal Erdoğan ASKON’un fahri üyesi oldu

Vatana ve millete faydalı olabilecek iyi inanlar yetiştirmeyi gaye edinen İlim Yayma Vakfı Heyeti Başkan Vekili Bilal Erdoğan ve Mütevelli Heyeti, ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur’a ziyarette bulundu. Bu kapsamda güncel ekonomik konular ve iş dünyasının beklentileri üzerine görüşmeler gerçekleşti. ASKON Necmeddin Bilal Erdoğan’a fahri üyelik beratı verdi.

İlim Yayma Vakfı ilmin yayılması için çalışıyor

ASKON Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede iki kurum, yaptıkları çalışmalar hakkında karşılıklı bilgilendirildi. Görüşmede daha sonra güncel ekonomik konular ve iş dünyasının beklentileri üzerine yoğunlaşıldı ve karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuldu.
Yurt içinde ve yurt dışında ilmin yayılması noktasında çok sayıda çalışmalara imza atan İlim Yayma Vakfı Heyeti’nde, Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Necmeddin Bilal Erdoğan, Sabahattin Kırkan, Adnan Çelik, Bekir Sakıb Şahinoğlu, Murat Mücahit Yentür, Doç. Dr. Ömer Çınar ve Genel Sekreter Adem Yavuz Beyler bulundu.

ASKON Bilal Erdoğan’a fahri üyelik beratı verdi

Ziyarette ata sporumuz olan; etnospor ve okçuluğun yanısıra eğitim konularında da gençlere büyük destek veren Bilal Erdoğan’a, ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur tarafından ASKON Fahri Üyelik Beratı takdim edildi.

Kaynak: Bizim Haber Merkezi (BHM)  

Anahtar Kelimeler:
ASKONBilal Erdoğan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner4

banner6