TÜMSİAD: Her iş insanı kuruluşunun gücünü efektif kullanmalı

TİM Başkanı İsmail Gülle, TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan ve Yönetim Kurulunu makamında ağırladı. Sektörün iki başkanı STK’ların birlikte çalışmasının önemine vurgu yaptı.

Genel Başkan Yaşar Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Servet Samsama, Muharrem Burhan Geylan, İstanbul Şubesi Başkanı Soner Biber ve Genel Sekreter Yardımcısı Recep Sezer; Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle’yi ziyaret etti.

STK’lar birlikte çalışırsa ekonomik hedeflerimize kolay ulaşırız

Ziyarette Türkiye’deki iş adamları derneklerinin birlikte hareket etmelerinin sağlayacağı katkılardan ve ortak çalışma alanlarının genişletilmesinden bahsedilirken, TÜMSİAD Genel Başkanı Doğan “Ülke hedeflerimizin 2023 vizyonuna ulaşabilmesi için her iş insanı kuruluşunun gücünü efektif kullanması gereklidir. Bütün sivil toplum kuruluşlarının birlikte çalışmasıyla ekonomik hedeflerimize ulaşmamız daha kolay olacaktır.’’ dedi. Kuruluşların üyelerine sağladığı katkıların iş dünyası sivil toplum kuruluşları arasında da sağlanması gerektiğini vurguladı.

Ziyaret sonunda Bakan Doğan günün anısına TİM Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle’ye TÜMSİAD logolu çini tabak hediye etti.

Kaynak: Bizim Haber Merkezi (BHM)

Anahtar Kelimeler:
TÜMSİADTİMİsmail Gülle

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner4

banner6