banner14

Terzioğlu'ndan Vargı'ya 'hisse' teşekkürü

Turkcell Müdürü Kaan Terzioğlu, MV Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Turkcell'in fikir babası Murat Vargı'nın, son dönemde çok cazip değerlere ulaşan Turkcell'e yatırım miktarını artırarak, yatırımcılara güven verdiğini söyledi.

Vargı dün, şirketin çok cazip bir değere ulaştığını ve hisselerin bu seviyeleri görmesinin normal olmadığını belirterek hisse oranını artırma kararı aldığını açıklamıştı.

"Kendisine desteği ve inancı için teşekkür ediyorum"

Terzioğlu twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Kendisine desteği ve inancı için teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.

MV Holding'in internet sitesinde dün yer alan açıklamada "Borsa Istanbul’da işlem gören şirketlerin geldiği cazip değerlemeler nedeniyle, MV Holding, kurucu ortağı olduğu Turkcell'deki hisse oranını arttırmaya devam ediyor." denilmişti.

MV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Vargı ise "Turkcell gibi değerli bir şirketin bu seviyeleri görmesi normal değil, Turkcell’e desteğimiz sürüyor, bu içinde bulunduğumuz piyasa fiyatlamasını fırsat bilip hisse oranımızı artırıyoruz. Şirket yönetimine ve şirketin takip ettiği stratejik vizyona inancımız sürüyor." açıklamasında bulunmuştu.

Anahtar Kelimeler:
TurkcellMurat Vargı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner4

banner6